3D Canlandırma

  • HİZMETLERİMİZ

  • /
  • 3D Tasarım

3D Canlandırma

Doruk İnteraktif olarak, inşaat ve müteahhitlik firmaları için projeden (Autocad), 3D görselleştirme hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetimizle, Autocad ile hazırlanan projelerinizi 3 boyutlu gerçeğe yakın görüntülere dönüştürebilmekteyiz.

Özellikle, inşaat esnasında ve veya başlangıcında daire satışı yapmak isteyen firmalar için, müşterilerine bitmiş binaların nasıl görüneceğini gösterebilmeleri için ideal bir çözümdür.

Çalışma prensibi de oldukça basit, siz projenizi autocad dosyası halinde bize ulaştırıyorsunuz, biz bu projenizden gerçeğe çok yakın olan 3D (üç boyutlu) binalarınızın tasarımlarını yapıp size teslim ediyoruz. Buna ek olarak ayrıca, projelerinizin (varsa) çevre düzenlemesi ve peyzaj tasarımlarını, çocuk parklarını, sosyal tesislerini, yürüyüş yollarını, spor alanlarını da bu tasarımla birlikte size sunuyoruz.

Çalışmalarımıza kat planlarınızın 3D (üç boyutlu) görselleştirilmesi (kat tefrişi) gerçekçi mobilyalar ve zemin/duvar kaplamaları ile yapılması da dahil.

Hatta projenizin büyüklüğüne ve bütçenize bağlı olarak, bu üç boyutlu binaların içinde sanal gezintiler düzenlediğimiz 3D videolar da hazırlayabilmekteyiz.

Projelerimize göz atmak ister misiniz?

Bilgi ve Tecrübemiz

Web Tasarım
%95
Grafik Tasarım
%100
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
%70
3D Canlandırma - Tasarım
%90