Web Tasarım Hizmetlerimiz

  • HİZMETLERİMİZ

  • /
  • Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Doruk İnteraktif olarak müşterilerimize yüksek standartlarda websiteler sunmayı amaç edindik. Bunları yaparken önceliğimiz daima websitenizin firmanıza para kazandıran iyi bir pazarlama aracı olarak faaliyet göstermesi olmuştur.

Bir websitenin size yeni müşteriler kazandırması, ulaşması güç olan müşteri kitlesine ulaşması o websitenin başarıya ulaştığını gösterir. Peki bir websiteyi nasıl başarıya ulaştırırız?

Tasarım:
Websitenizin tasarımı, tıpkı bir pazarlamacının kıyafet tercihi gibidir. Şık ve temiz giydirilmiş bir pazarlamacı daha başarılı olurken, bakımsız ve özensiz giydirilmiş bir pazarlamacının müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki yapmasını bekleyemezsiniz.

İçerik:
Pazarlamacı örneği ile devam edecek olursak, sattığı ürünle ilgili geniş bir bilgiye sahip olan ve müşterilerin sorduğu soruları, tereddüt etmeden eksiksiz ve doğru cevaplayabilen bir pazarlamacının ikna gücü gibi, hedef kitlenizin hakkınızda bilmek isteyeceği tüm bilgilerle donatılmış ve ürünlerinizle ilgili tüm detayları barındıran bir website, başarılı bir pazarlama yolunda ikinci büyük adımı atmış olacaktır.

Kullanıcı dostu websiteler:
Ziyaretçilerin kolaylıkla gezdiği ve aradıkları herşeyi düzenli olarak bulabildiği websitelere, "Kullanıcı dostu" websiteler denir. Bir websitenin başarıya ulaşmasındaki en önemli noktalardan biri de websitenizin, her seviyedeki ziyaretçinin aradığını kolayca bulacağı şekilde düzenlenmiş olmasıdır. Şüphesiz her insan farklı bilgi ve anlama kapasitesine sahiptir. Ve bir website yapılırken bu ayrıntı mutlaka dikkate alınmalıdır.

Düzenli bakım ve Güncelleme
Websiteleri sizin için çalışan pazarlamacılara benzetmiştik, bu örneğimizi yine devam ettirecek olursak, müşterinizin kapısını her seferinde aynı cümleler, aynı ürünler ve aynı fiyatlarla çalan bir pazarlamacının müşteriniz tarafından her seferinde aynı ilgiyi görmesini bekleyemezsiniz. Websiteniz de içerdiği bilgiler güncel olduğu sürece, ilgiyle izlenmeye devam edecek ve gün geçtikçe yeni ziyaretçiler ve dolayısıyla yeni müşteriler kazandıracaktır size.

Doruk İnteraktif olarak bizler üzerinde çalıştığımız projelerde de, teslimatını gerçekleştirdiğimiz projelerde de bu dört noktaya azami özeni göstererek, sizin gün geçtikçe daha çok tanınacak başarılı bir website sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

Projelerimize göz atmak ister misiniz?

Bilgi ve Tecrübemiz

Web Tasarım
%95
Grafik Tasarım
%100
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
%70
3D Canlandırma - Tasarım
%90