Web tasarım kampanyalarımız

  • KAMPANYALAR

  • /
  • Web Tasarım

Web Tasarım Kampanyaları
Hangi paketimiz, olursa olsun, dilediğiniz hizmetimizden ayda 100TL taksitle faydalanabilirsiniz. Üstelik kredi kartsız, banka komisyonsuz, vade farksız...

Arayın gelelim, gelin görüşelim, siz nasıl isterseniz.... Önce hangi paketimize ihtiyacınız olduğunu, ne tür bir website yapmamız gerektiğini birlikte belirleyelim. Yeni websitenizin toplam maliyetini hesaplayalım, sözleşmemizi hazırlayıp yeni websitenizi oluşturmaya başlayalım.

Ek bilgiler:
- Toplam proje masrafının %30'u ve "henüz almadıysanız" alan adı ve hosting ücreti işe başlarken alınır.

- Peşinat ödemelerinde kredi kartına taksit yapılmaz (Tek çekim yapabilirsiniz.)

- En fazla taksit sayısı 18'dir. "Peşinattan hariç olarak" taksitle ödenmesi gereken tutarın 1.800TL'yi geçmesi durumunda;
a- Aylık taksit tutarı değiştirilir,
b- Fark tutarı, peşinatla birlikte tahsil edilir.

- Kampanyadan sadece yeni website yaptırmak isteyen müşterilerimiz faydalanabilir. Devam etmekte olan projeler için bu kampanya uygulanamaz.

- Bu kampanya diğer kampanyalarımızla birleştirilemez.

- Teslimat, ilk başvuran müşterilerimizden başlayarak yapılır. Fazla talep olması halinde, websitenizin ne kadar sürede teslim edilebileceği, "sözleşme yapmadan önce" tarafınıza bildirilir.

- Kampanya 10 website ile sınırlıdır.

- Doruk İnteraktif, "Sözleşme imzalanmadığı sürece" gelen talepleri özgürce değerlendirme, geri çevirme ya da kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
1.000 TL ve üzeri siparişlerinizde Maximum Kart'a vade farksız 9 taksit.
Standart Paket (HTML) websitelerimiz 750,-TL yerine 499,- TL

Üstelik Maximum Kart'a 6 taksitle.

Kazancınız: 250,- TL
Profesyonel Paket Websitelerimiz 1.500,- TL yerine 999,- TL.

Üstelik Maximum Kart'a 9 taksitle

Kazancınız: 500,- TL
Sektörel Çözüm Kampanyalarımız
Bir emlak websitesinde bulunması gereken tüm özellikler hatta daha fazlası bu pakette. Profesyonel tasarımı, kullanıcı dostu ara yüzü ve sadeleştirilmiş yönetim paneli ile, kendi websitesine sahip olmak isteyen tüm emlakçılar için. 1.500,- TL yerine 949,- TL.

Kartsız, senetsiz, kefilsiz 3 taksit ya da Maximum Kart'a 6 taksit imkanı ile.
Bir sanal giyim mağazasında bulunması gereken tüm özellikler, hatta daha fazlası bu pakette. Bay, Bayan, Çocuk reyonları, ürün rengi ve beden tanıma özelliği, sonsuz ürün kategorisi ve sonsuz ürün desteği, sipariş ve kapıda ödeme modülü, sipariş takibi. Hepsi tek çayı altında.

Üstelik Maximum Kart'a 9 taksitle

Kazancınız: 750,- TL
Bir sanal ayakkabı mağazasında bulunması gereken tüm özellikler, hatta daha fazlası bu pakette. Bay, Bayan, Çocuk reyonları, ürün rengi ve beden tanıma özelliği, sonsuz ürün kategorisi ve sonsuz ürün desteği, sipariş ve kapıda ödeme modülü, sipariş takibi. Hepsi tek çayı altında.

Üstelik Maximum Kart'a 9 taksitle

Kazancınız: 750,- TL