Misyonumuz & Vizyonumuz

  • FİRMA TANITIMI

  • /
  • Misyonumuz & Vizyonumuz

Yaratıcı bir Vizyon

İnternet gündelik hayatımızda giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. Ticaret hayatında internet artık göz ardı edilemeyecek derecede önemli bir araçtır. Ve gün geçtikçe seçkin firmaların en gözde pazarlama silahlarından biri olarak ticaret hayatındaki yerini pekiştirmektedir.

Çok daha iyisi olabilir...
İnternet yenilikler ve gelişmelerle dolu bir dünya. Ve daha kullanmadığımız, kullanamadığımız imkanlarla dolu. Amatörce ve dikkatsizce hazırlanmış birçok website, sahibi olan firmaya yeni kapılar açmak yerine maalesef bu kapıları firmanın yüzüne kapatabilmektedir.

Ticaret yaşamında hala, websitelerin düzenli bakımı, güncellenmesi ve performansının takip edilerek daha iyiye götürülmesi öncelikli görevler arasında sayılmıyor. İnternet, yıllar önce yapılmış ve bir daha yüzüne bakılmamış websitelerle dolu. Çok yazık... Oysa bir website hakettiği ilgiyi gördüğünde firmanız için en güçlü reklam ve pazarlama aracı olabilir. Doruk İnteraktif yeni websiteler yapmak kadar, hali hazırda yayınlanmakta olan websitelerinizi mercek altına alıp, ihtiyaç duyulan güncellemeleri yaparak, websitenizi daha güçlü bir reklam ve pazarlama aracı olarak hizmetinize sunmayı hedeflemektedir.

Bu yüzden Doruk İnteraktif olarak vizyonumuz:
"Küçük ve orta ölçekli firmaların da internetin sunduğu geniş imkanları ve fırsatları keşfetmelerini, kullanmalarını ve optimal faydayı elde etmelerini sağlamaktır."

Sonuç?
Doruk İnteraktif'in fikirlerini uygulamaya nasıl döktüğünü merak ediyor musunuz? Ulaştığımız sonuçları referanslarımız sayfasında görebilirsiniz.

Projelerimize göz atmak ister misiniz?